همکاران سامانه همراه سلامت

عنوان : دکتر هومن محمودی
گروه : پزشکان/دندانپزشکان
تخصص/نوع خدمت : متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
استان : فارس
شهر : شیراز
آدرس : بلوار ارم، انتهای کوچه 15 (دو کوچه پایین تر از باغ ارم)
تلفن : 0713-2270500


لطفاً فقط در صورتی از لینک بالا وارد اتاق انتظار شوید که قبلاً از طریق وبسایت ویزیت آنلاین روز و ساعت ویزیت را مشخص کرده باشید.

درباره دکتر هومن محمودی

دکتر هومن محمودی پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و فارغ التحصیل سال 1382 می باشد. علاوه بر این وی دوره تکمیلی درمان دستی (مانیپولاسیون) جهت دردهای ستون مهره ها را تحت نظر پروفسور محمد فرجاد و دوره تکمیلی روش تحقیقات بالینی پیشرفته را در دانشگاه هاروارد گذرانده است. مرکز توانبخشی دکتر محمودی از مراکز پیشرو در درمان بیماریهای ناتوان کننده با منشأ مغزی در کشور می باشد. این مرکز از سال 2010 همکار مرکز مدولاسیون عصبی (neuromodulation lab) در دانشگاه هاروارد می باشد (رجوع کنید به www.neuromodulationlab.org بخش collaborators).
دکتر محمودی علاوه بر درمان بیماران مبتلا به مشکلات مغزی و مفاصل و استخوان به انجام تحقیقات در زمینه های مختلف مرتبط با پزشکی و مهندسی به خصوص روباتیک پزشکی (Medical Robotics)، مهندسی عصبی (Neural Engineering)، تحریکات غیر تهاجمی مغز (Non-Invasive Brain Stimulation)، و پزشکی از راه دور (Tele-Medicine) می پردازد.

درباره مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی

مرکز جامع توانبخشی دکتر هومن محمودی به عنوان یکی از مراکز شناخته شده توانبخشی در کشور از سال 1387به ارائه خدمات تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی و فیزیوتراپی به بیماران پرداخته است. این مرکز با رویکرد علمی  و مبتنی بر شواهد پذیرای بیماران از اقصی نقاط کشور و کشورهای اطراف می باشد.

آدرس وبسایت کلینیک دکتر محمودی: www.drmahmoudiclinic.com 
 بیماریهایی که در مرکز پذیرش شده و مورد درمان قرار می گیرند شامل موارد زیر می باشد:

  • سکته مغزی
  • ضربه مغزی
  • ام اس
  • پارکینسون
  • سایر بیماریهایی که موجب فلج یا ضعف اندامها می شوند
  • مشکلاتی که با روشهای تحریک مغزی می توان به درمان آنها کمک کرد
  • دردهای ستون مهره ها و سایر مفاصل
  • مشکلات پا از جمله پای دیابتی و دردهای پا
  • توانبخشی پس از اعمال جراحی اندام تحتانی مانند تعویض مفصل و ترمیم پارگی لیگامانها

Dr. Mahmoudi ClinicDr. Mahmoudi ClinicDr. Mahmoudi Clinic

درمانها در این مرکز شامل درمانهای دارویی و غیر دارویی (مانند مانیپولاسیون ستون مهره ها) توسط متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و انواع درمانهای توانبخشی شناخته شده یا تکنولوژیهای جدیدتر مانند تحریک مغناطیسی مغز (تی ام اس)، تحریک الکتریکی مغز (تی دی سی اس)، آموزش راه رفتن به کمک تعلیق وزن، تمرین درمانی در محیط واقعیت مجازی، و به زودی توانبخشی روباتیک می باشد.

همچنین خوشحالیم به استحضار برسانیم بخش بیوفیدبک کلینیک نیز افتتاح گردید. بیوفیدبک از درمانهای بسیار مؤثر در بازتوانی اندامهای ضعیف در بیماریهای ناتوان کننده می باشد. همچنین بیوفیدبک عضلات کف لگن و اسفنکترهای مثانه و مقعد در درمان بیماریهایی مانند بی اختیاری ادرار، بی اختیاری مدفوع و یبوست عملکردی بسیار مؤثر می باشد.. 

 

 


دکتر هومن محمودی

دکتر محمودی, هومن محمودی, تی ام اس, تی دی سی اس, توانبخشی, درمان سکته مغزی, درمان ام اس, درمان پارکینسون, اسکن پا

دکتر هومن محمودی

لینک های مهم

اخبار سایت

راه اندازی وب سایت همکاران سامانه همراه سلامت

وب سایت همراه سلامت افتتاح گردید. امید است با همراهی شما عزیزان قدم های بزرگ آینده را محکم تر برداریم.